Organizacinės kultūros programa – tai 4 modulių transformacinė organizacijos kultūros DNR keičianti programa, kurioje bus peržiūrimi, keičiami, kuriami naujai tiek asmeniniu, tiek organizaciniu lygiu vizijos, santykio su žmonėmis ir esamų įstaigos procesų mechanizmai, papildomi naujais įrankiais ir metodais efektyvesniam darbui organizacijoje.
Ši mokymų programa paruošta remiantis:
- Programos autorės ir lektorės J. Starkutės disertacija „Organizacinės kultūros bruožų raiška Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose” bei atlikto tyrimo rekomendacijos ugdymo įstaigos veikla gerinti.
- Bei daug metų vykstančiais unikaliais asmeninių pokyčių praktiniais seminarais ugdymo įstaigose, kurie sulaukia realių pokyčių ugdymo įstaigose, nes pokyčiai pradedami pirmiausia, kai žmonės suvokia, jog tuos pokyčius tik jie ir gali įvykdyti ir pradeda juos kurti patys. Programoje skiriamas didelis dėmesys asmeninei transformacijai ir asmeninės atsakomybės prisiėmimui.
Modulių aprašymai:
- Modulis „Asmeninė lyderystė” (10 ak. val.) yra apie savęs kaip lyderio pažinimą, identifikavimą ir kūrimą naujai siekiant didesnio lengvumo kasdienėse veiklose, asmeninio savęs augimo ir auginimo. Šio modulio metu bus pateikiami efektyviausi ir naujausi asmeninio augimo metodai ir įrankiai, kurie reikalingi kasdieniame darbe kuriant santykį su savimi, su kitais, planuojant savo asmeninį ir profesinį laiką teikiant grįžtamąjį ryšį kitiems ir gebant komunikuoti apie organizacinius dalykus drąsiai ir atvirai siekiant pokyčių.
- Modulyje ,,Organizacinės kultūros vizija” (10 ak. val.) yra pristatomi ir analizuojami skirtingi organizacinės kultūros modeliai, kaip kokiame kultūros tipe jaučiasi žmonės, kokie kuriami vyraujantys santykiai, požiūris į tikslus ir rezultatus, kokiais būdais jie siekiami bei kaip jaučiasi žmonės kiekviename skirtingų tipų. Šame modulyje taip pat aptariama ir analizuojama tinklaveikos ir partnerystės tema, kuri itin svarbi siekiant išsigryninti savo organizacinės kultūros viziją.
- Modulyje ,,Žmonės, komandos ir procesai” (10 ak. val.) aptariami ir analizuojami grupių ir komandų tikslai ir rezultatai, veikiantys ir neveikiantys procesai bei ieškomi sprendimai efektyvesnių procesų veikimui. Modulio metu dėmesys skiriamas esamų susitarimų organizacijoje peržiūrai ir auditui: ar tikrai esami susitarimai vykdomi, ar žmonės juos supranta ir ko reikia, kad jais tiek darbuotojai, tiek klientai, tiek kitos suinteresuotos pusės suprastų ir jų laikytųsi? Taip pat peržiūrimi sprendimų priėmimo ir kiti procesai, pateikiami įrankiai ir metodai diegti vienodą sprendimų priėmimą organizaciniu mastu.
- Modulyje ,,Pokyčiai kultūroje ir komunikacija” (10 ak. val.) analizuojamos pokyčių teorijos, aptariami pokyčių kūrimo ir valdymo mechanizmai, kliūtys ir galimybės, skiriamas dėmesys pokyčių plano principams susidėlioti, o turimi įrankiai padės paspartinti pokyčių įvedimo procesą. Modulio metu dėmesys skiriamas vidinei ir išorinei komunikacijai, visų suinteresuotų pusių organizacijoje įtraukimui į kuriamus pokyčius, kad pokyčiai būtų efektyvesni ir lengvesni.
Papildomos vertės ir naudos dalyviui:
- Visų modulių metu programos dalyviai kurs organizacinės kultūros kompetencijų portfelį, kuriame turės visus reikalingus įrankius, metodus ir technikas tolesniems pokyčiams vykdyti savo organizacijoje.
- Individualaus ir asmeninio darbo metu bus kuriami vizijos žemėlapiai, todėl dalyviai grįš į savo įstaigą su konkrečiomis vizijomis ir veiksmų planais, kurie bus stipri atspirtis imtis konkrečių pokyčių.
Kaina:
- Visos programos kaina (40 ak. val.): 3500 EUR./įstaigai
- Kiekvieno modulio atskirai kaina (10 ak. val.): 1000 EUR/įstaigai
Pažymėjimai:
- Išklausius mokymų programą (40 ak. val.) ar atskirus modulius (po 10 ak. val.) įteikiami kiekvienam dalyviui vardiniai akredituoti pažymėjimai.
Daugiau informacijos tel. 8676 36516